Ποιο μηχάνημα να αγοράσω?

Πληροφορίες και συζητήσεις για μηχανές αναζητήσεις χρυσού
marec
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 17:31

Re: Ποιο μηχάνημα να αγοράσω?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από marec » Παρ 14 Φεβ 2014, 20:41

Φίλοι καλησπέρα
Είμαι καινούργιος στο χόμπι και σκέφτομαι να αγοράσω το Garrett ΑΤ pro ή το Minelab Χ-TERRA 705
Ποιο από τα δύο προτείνετε?



Άβαταρ μέλους
panosgk
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιαν 2014, 18:15
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Ηλικία: 39

Re: Ποιο μηχάνημα να αγοράσω?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosgk » Πέμ 27 Φεβ 2014, 02:35

nokta velox ΟΝΕ αυτό το έχεις δει?πάνω κάτω ίδια τιμή έχει με αυτά που είπες και είναι καλύτερο κατά την γνώμη μου

Adoxastos
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευ 04 Φεβ 2013, 00:28
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΚΑΒΑΛΑ
Ηλικία: 52

Re: Ποιο μηχάνημα να αγοράσω?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adoxastos » Πέμ 27 Φεβ 2014, 19:26

Φίλε , δες το GOLDEN MASK 1 . Την κανάτα την έχεις στο μέτρο . Τα μηχανάκια που ανάφερες έχουν μόνο όνομα , και τίποτα άλλο . Δες στο διαδυκτιο σχετικά βίντεο . Η επιλογή δική σου .

vrasna
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Σάβ 16 Μάιος 2015, 14:34
Χρόνια εμπειρίας: 0-1 χρόνια
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΑ

Re: Ποιο μηχάνημα να αγοράσω?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vrasna » Σάβ 16 Μάιος 2015, 14:55

γεια σας μολις γραφτηκα στο φορυμ...ειμαι καινουργιος και δεν εχω ιδεα.θα ηθελα ενα μηχανημα για να αρχισω και εγω τον αγωνα μου...πρωτα απο παραλια μπας και βγαλουμε κανα μεροκαματο και μετα στο βουνο γιατι η περιοχη μου εχει αρκετο δασος και αρκετα φυλακια στο βουνο....θα ηθελα να μου προτεινεται ενα μηχανημα μεχρι 500 ευρω.δεν ξερω αν ειναι λιγα η πολλα εσεις θα μου πειτε... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!

Άβαταρ μέλους
STAVROS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2014, 18:02
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 46

Re: Ποιο μηχάνημα να αγοράσω?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από STAVROS » Κυρ 17 Μάιος 2015, 20:21

vrasna έγραψε:γεια σας μολις γραφτηκα στο φορυμ...ειμαι καινουργιος και δεν εχω ιδεα.θα ηθελα ενα μηχανημα για να αρχισω και εγω τον αγωνα μου...πρωτα απο παραλια μπας και βγαλουμε κανα μεροκαματο και μετα στο βουνο γιατι η περιοχη μου εχει αρκετο δασος και αρκετα φυλακια στο βουνο....θα ηθελα να μου προτεινεται ενα μηχανημα μεχρι 500 ευρω.δεν ξερω αν ειναι λιγα η πολλα εσεις θα μου πειτε... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
Καλως ηρθες στην παρεα μας. Για παραλια θα σου προτεινα γκαρετ εις 250. Ελαφρυ και αξιοπιστο. Τωρα για βουνο υπαρχουν πολλοι παραμετροι που θα πρεπει να λαβεις υπ´οψιν πριν παρεις κατι. Μαθε λιγο στην παραλια την λογικη των μηχανηματων και μετα διαλεξε καποιο απο αυτα που πουλανε τα παιδια μεταχειρισμενα ωστε να μην πληρωσεις πολλα σε μια λαθος επιλογη.
Αν δεν σκάψεις, δεν θα μάθεις!!!

Απάντηση