To φόρουμ των παλαβών

Σοβαρές συζητήσεις για σοβαρά και μη θέματα!
Santokan
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ 31 Μαρ 2012, 18:16

To φόρουμ των παλαβών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Santokan » Κυρ 01 Απρ 2012, 00:01

Προσωπικα πιστευω σας εξυπηρετει *****η ****,η οπως λεγεται.Αν αδμιν θεωρεις οτι η ασελιδα ειναι για παλαβους και φαντασιοπληκτους,δικαιωμα σου.

Admin
Προσωπικά πιστεύω ότι εσύ εξυπηρετείς κάποια αλλά συμφέροντα και για αυτό το λόγο θα σε αφήσω να μιλήσης να δούμε ποιος πραγματικά είσαι απλά θα μεταφέρω της προσωπικές σου εκτιμήσεις σε καινούργιο θέμα για να μας αναπτύξεις την κοσμοθεωρία σου και το πως κατέληξες να γραφτείς εδώ στο φόρουμ τον τρελών και παλαβών.



Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: To φόρουμ των παλαβών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Κυρ 01 Απρ 2012, 00:26

Υπάρχουν πολλά καφενεία μέσα στο ίντερνετ στα οποία μπορείτε να μαλώσετε και να βγάλετε την πίκρα σας ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΕΔΩ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ!!!

Οποίο από τα μέλη θέλει να γράψει την γνώμη του παρακαλώ με κόσμιο τρόπο και χωρίς ύβρεις οποίος παραφερθεί θα μπλοκαριστεί ο λογαριασμό του για 30 ημέρες η θα διαγράφει δια παντός.
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Santokan
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ 31 Μαρ 2012, 18:16

Re: Ένα δώρο μου(Όπως ευελπιστώ)Προς όλους τους χρυσοθήρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Santokan » Κυρ 01 Απρ 2012, 17:31

Εχθες εγραψα το σχολιο μου και διαγραφηκε.Μπορει ο αδμιν να μου απαντησει,γιατι;

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: Ένα δώρο μου(Όπως ευελπιστώ)Προς όλους τους χρυσοθήρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Κυρ 01 Απρ 2012, 20:08

Santokan έγραψε:Εχθες εγραψα το σχολιο μου και διαγραφηκε.Μπορει ο αδμιν να μου απαντησει,γιατι;
Εσύ μπορείς να μου απαντήσεις στο μήνυμα που σου έστειλα?Εδώ ανοιχτά σε όλο το φόρουμ!

Περνά πρώτα από το θέμα Ας γνωριστούμε πες μας 2 κουβέντες για σένα και μετά μπες να κρίνεις με κόσμιο τρόπο τους συνομιλητές σου.



Όσο για το μήνυμα δεν διαγράφηκε απλά μεταφέρθηκε και θα ήθελα να ξέρετε ότι κανένα μήνυμα δεν διαγράφεται απλά μεταφέρονται σε σημείο όπου μόνο οι διαχειριστές έχουν δικαιώματα να τα βλέπουν και παραμένουν εκεί.
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Santokan
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ 31 Μαρ 2012, 18:16

Re: Ένα δώρο μου(Όπως ευελπιστώ)Προς όλους τους χρυσοθήρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Santokan » Κυρ 01 Απρ 2012, 23:27

Παντα κρινω με κοσμιο τροπο τους συνομιλητες μου.Αν απλα θελεις μονο εκεινους που πρεπει να σε ανεβαζουν ,ενταξει.

Κλειδωμένο