ανωνυμια

Σοβαρές συζητήσεις για σοβαρά και μη θέματα!
TEO
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Κυρ 08 Μάιος 2011, 19:29
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Ηλικία: 55

Re: ανωνυμια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TEO » Σάβ 07 Απρ 2012, 14:20

Δεν μπορω να καταλαβω την επιθεση του ενος μελους προς το αλλο.Το αν ειναι καλος ραβδοσκοπος ή οχι αφορα τον ιδιο και αυτους που συνεργαζονται μαζι του.Ολοι κατι δηλωνουμε οτι ειμαστε,εγω ειμαι ηλεκτρολογος,αν δεν με παρει καποιος σπιτι του να του κανω δουλεια μπορει να πει αν ειμαι καλος στη δουλεια μου ή οχι?Μεχρι στιγμης οι δηλωσεις ειναι υπερ του αιτ.Και κατι ακομα δεν διαβασα πουθενα να ζηταει ο αιτ να τον παμε σε δουλειες μας,ισα ισα που δινει δουλειες.Οσο για τα γραφωμενα του αν προσβαλουν καποιον υπαρχει ο Antmin για να προστατεψει τα μελη.Και ερχομαι στην ανωνυμια που καποιοι πιστευουν οτι υπαρχει πισω απο την οθονη,ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ το καθε pc εχει διευθυνση ip και με μια καταγκελια στην διευθυνση ηλεκτρονικου εγκληματος βρισκονται ολα.Αρα καλο θα ηταν ο καθενας μας να προσεχει τι γραφει.



TOTTHS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Σάβ 14 Ιαν 2012, 23:56

Re: ανωνυμια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOTTHS » Σάβ 07 Απρ 2012, 14:43

Παιδιά χρονιάρες μέρες δεν αξίζει να μαλώνετε για το τίποτα εξαλου ας σεβαστούμε το φόρουμ το να λέμε κάτι η να κατηγορούμε κάποιον χωρίς να υπάρχει σοβαρός λόγος δεν είναι σωστό μεγάλα παιδιά είμαστε ??????

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: ανωνυμια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Σάβ 07 Απρ 2012, 16:24

Η Χρυσοθήρες.gr είναι αποκλειστικά και μόνο για να ανταλλάξετε απόψεις και εμπειρίες και όχι για να μαλώνετε.

Το μέλος ROSOS έχει προσφέρει με τους χάρτες που ανέβασε και με της γνώσεις που έχει σαν τοπογράφος.

Το μέλος ait προσφέρει με τις γνώσεις που έχει σχετικά με την ραβδοσκοπία.

Κανένας δεν υποχρεώνει των άλλων να διαβάσει ότι γράφει.


Σε κάποια αλλά φόρουμ βάζουν κυκλάκια πάνω σε χάρτες από το google και δεν σε είδε κανείς να μιλάς με τόσο άσχημο τρόπο εκεί!!!!!!!

Και για να μην παρεξηγηθώ για το παραπάνω σχόλιο προσωπικά εγώ δεν έχω και δεν είχα ποτέ καμία σχέσει με χρυσοθηρία ούτε και έχω κάποιες γνώσεις για να πώ αν ο παραπάνω τρόπος είναι αποδοτικός η όχι.
Απλά όσο παράξενο μου φαίνεται το ένα άλλο τόσο παράξενο μου είναι και το άλλο.Αν ποτέ αποφασίσω να ασχοληθώ με κάποιον κρυμμένο θησαυρό όμως θα τα δοκίμαζα και τα 2 για να σας πώ την αλήθεια.Και όταν λέω 2 εννοώ ραβδοσκοπία και έρευνα πάνω σε χάρτη.


Αυτά τα λίγα από εμένα και ελπίζω να μην αναγκαστώ να κάνω άλλες παρατηρήσεις μέρες που είναι όπως είπε και ο ΤΌΤΤΗΣ.
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Άβαταρ μέλους
ROSOS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 07:34

Re: ανωνυμια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ROSOS » Σάβ 07 Απρ 2012, 19:13

εντάξει παιδιά το θέμα από μένα θεωρείται λήξαν.
ΝΙΨΟΝΑΝΟΜΗΜΑΤΑΜΗΜΟΝΑΝΟΨΙΝ

TOTTHS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Σάβ 14 Ιαν 2012, 23:56

Re: ανωνυμια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOTTHS » Σάβ 07 Απρ 2012, 20:54

μπράβο παιδιά συνχαριτηρια να σταματήσει το θέμα εδώ δυο λόγια θα πω και το σταματάω.ο φίλος μας ροσος έχει προσφέρει αρκετά πράγματα για μας εδώ μέσα και εγώ προσωπικά τον ευχαριστώ για αυτό.ο άλλος φίλος αιτ με της γνώσης της ραβδοσκοπίας και αυτός προσφέρει πράγματα που άλλους ενδιαφέρουν και άλλους όχι και τον αιτ τον ευχαριστώ για αυτά που προσφέρει.μπορεί ποιο αργότερα να οργανώσουμε και μια σηναντησει όπως μας πρότεινε και ο πετρος και να ανταλλάζαμε της απόψεις μας και να το ρίξουμε και λίγο έξω.αν έχουμε παρεξηγήσεις πιστεύω δεν θα φτάσουμε ποτέ σε αποτέλεσμα και κλείνοντας εδώ να συνχαρω τον πετρο για την σοβαρότητα που κρατάει το φόρουμ....

Απάντηση