χαιρετησμος

Σοβαρές συζητήσεις για σοβαρά και μη θέματα!
panos33
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2012, 19:31

χαιρετησμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos33 » Παρ 04 Μάιος 2012, 21:28

καλησπέρα σε όλους.Είμαι καινούργιος στο χόμπι αυτό και όσο ενθουσιασμένος τόσο απογοητευμένος..όχι γιατί δεν βρήκα αλλα γιατί νομίζω πως έμπλεξα με "παπατζήδες" καλή τύχη σε όλους



TOTTHS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Σάβ 14 Ιαν 2012, 23:56

Re: χαιρετησμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOTTHS » Παρ 04 Μάιος 2012, 22:09

Φιλε μου μην απογοητεύεσαι δες το σαν χόμπι το καλύτερο σχολείο είναι όταν την πατάμε βάζουμε μυαλό βέβαια δεν είναι όλοι η άνθρωποι το ίδιο αλλά όταν μυριστούν Λιλί είναι γ............ αν θες πες μας κάτι για την ιστορία σου έτσι να πάρουμε μια γεύση και από την δικιά σου φιλικά στα λέω??????

panos33
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τετ 18 Απρ 2012, 19:31

Re: χαιρετησμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos33 » Τρί 08 Μάιος 2012, 13:02

χαχαχα ..απο πού να ξεκινήσω και πού να τελειώσω..ας πάμε σε κάτι πρόσφατο. ..ανεβήκαμε τρείς ώρες επάνω στο βουνό κάπου στην βόρειο Ελλάδα.Βρήκαμε ενα αμπρί (που δεν ξέρω πραγματικα αν είναι)στο έδαφος πλάκες σχηματισμένες σαν είσοδο.."χτυπάει" ο ραβδοσκόπος βρίσκει κενα διαδρόμους μπλα μπλα μπλα και ένα δωματιο με χρυσό..σκάβοντας μετά απο 8 ώρες (σκάψτε εδώ,σκάψτε εκεί,οχι λάθος παραδίπλα) βρήκαμε μια πλάκα που στήριζε τοίχο και είχε χαραγμένη ημερομηνία του 1971..είναι δυνατόν αμπρί του εμφυλίου να έχει ημερομηνία του 71?

Απάντηση