Σημάδια βοήθημα τυπωμένο σε βιβλίο

Σοβαρές συζητήσεις για σοβαρά και μη θέματα!
Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: Σημάδια βοήθημα τυπωμένο σε βιβλίο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 11 Μαρ 2013, 12:12

Το ένα βοήθημα καθώς και η λίστα Ρώσου ή Μπόλεκ που δημοσιεύτηκαν δωρεάν σε σελίδες του ίντερνετ και του χώρου μας τα έχω αποθηκεύσει πλην όμως δεν έχω το δικαίωμα δικά τους πράγματα να τα κοινοποιώ εγώ... Από εκεί και πέρα όμως θέματα που βοηθούν αρκετά τους φίλους που ασχολούνται με το χόμπι μας βοηθούν και τη σελίδα τούτη και ποτέ το αντίθετο... Εδώ μια βέργα δόθηκε σε μια άλλη σελίδα που στο τέλος ούτε καν στάθηκε δυνατή στον οποιοδήποτε η κατασκευή της και η επιβεβαίωσή της και διπλασίασε τα μέλη.. Βέβαια το να παραπλανούμε ή να πουλάμε ελπίδες δεν αρέσει και σε μένα μα το να βοηθάμε δωρεάν και μάλιστα να τους δώσουμε κάποια "καλά" στοιχεία σαν αυτά που ανέφερα δεν πιστεύω πως βλάπτουν κανένα ούτε αυτούς που βοηθάνε με την όποια άλλη γνώμη τους, παρά το αντίθετο και τελειώνω εδώ για να μην επαληθευτεί το ρητό του Πάτρικ που δυστυχώς αναρτήθηκε για όλους εμάς. Θα με βρείτε στη σελίδα του facebook Ραβδοσκόπος Ραβδοσκόπος.



alex2174
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2012, 10:22

βοηθεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alex2174 » Τρί 12 Μαρ 2013, 12:14

καλημερα σε ολα τα μελη!!!!!!!!
θα μπορουσε καποιοσ να με βοηθησει να μου πει πια βιβλια γραφουν για κωδικεσ-σημαδια η που μπορουμε να τα βρουμε στο διαδυκτιο??????? εαν δεν θελετε να το πειτε στο φορουμ στειλτε rentamotoalex@yahoo.gr παρακαλω πολυ και ευχαριστω!!!!!!

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: Σημάδια βοήθημα τυπωμένο σε βιβλίο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Τρί 12 Μαρ 2013, 16:35

Οποίος θέλει να πουλήσει κάτι το οποίο του αποφέρει εμπορικό κέρδος απαγορεύετε να το δημοσιεύσει εδώ στο φόρουμ χρυσοθηρες.gr χωρίς την άδεια από την διαχείριση.Αν κάποιος εκδώσει ένα βιβλίο π.χ. και θέλει να το κάνει διαφήμιση δωρεάν με άμεσο η έμμεσο τρόπο μπορεί να το κάνει στο φόρουμ του ΌΧΙ εδώ.

>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Απάντηση