-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 22 Ιούλ 2016, 00:51

molo έγραψε: εγω δε μιλαω για το εγω μου και το εγω μου οπως κανεις εσυ. οποτε το πιος κραταη το μαγαλο καλαθι και πιος κραταη το μικρο ,ας το κρινη ο κοσμος
ΕΓΩ πάντως σου δίνω το μεγάλο καλάθι για να κερδίσεις και την κρίση του κόσμου.. ΕΓΩ αρκούμαι στο μικρό.



Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Παρ 22 Ιούλ 2016, 03:55

ναι αδερφε , μακαρι να ειναι ετσι. αλα οταν αρκησε στο μικρο καλαθι το εγώ το βαζουμε χαμηλα , δε λεμε συνεχεια,εγω και εγω , οπως σου ειχε πει και ο πανος αν δε κανω λαθος το γιουζερ νεημ.του .
δεν εχω κατι προσωπικο μαζι σου . και ουτε θελω να αποκτησω . γιατι μοιραζομαστε με παθος το ηδιο χομπι [ραβδοσκοπια]
τωρα θα μου πεις τι σχεση εχει αυτο ,με το μεγαλο και το μικρο καλαθι . δεν εχει σχεση εχεις δικαιο αλα ειμαι και εγω , αυθορμητος , και τα λεω πρωτα και μετα τα σκεφτομαι ,μερικες φορες.

van
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2016, 01:55
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 55

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από van » Δευ 25 Ιούλ 2016, 08:29

ait έγραψε:Καλημέρα Γιώτη... Το επίπεδο το βλέπεις και δεν αλλάζει.. Ο ένας πιστεύει στα διαβασμένα, ο άλλος στη Ραβδοσκοπία μέσω χαρτών και ο άλλος πως η οξείδωση εμποδίζει όλους μας στον εντοπισμό θησαυρών και λοιπά και λοιπά.. Όσο για τα βίντεο μην τα περιμένεις γιατί από τότε που ζητάω να βιντεοσκοπούνται οι δοκιμές και να χρησιμοποιηθούν ελεύθερα τα βίντεο για να δούμε όλοι μας αν πράγματι μπορούν να εντοπίσουν κάτι, δεν έρχεται να δοκιμαστεί στα δοκιμαστήριά μου κανένας από τους ανίκανους να εντοπίσουν θησαυρούς σαχλαμαράκηδες και μπλαμπλάδες που γράφουν ένα σωρό σαχλαμάρες τους που δεν ισχύουν στις σελίδες μας...
σαν πολλα δεν μας τα εχεις κανει εδω??????? ξυπναω καθε μερα στις τεσσερεις η ωρα για μεροκαματο με τον ανιχνευτη κι εχω κι εσενα εδω να γραφεις οτι να ναι. δεν πας σπιτι σου να ασχοληθεις με τα παιδακια σου και τα εγγονια σου??? γεμισαμε ραβδοσκπους με ηληκια πανω απο τα 60 που λυνουν και δενουν και δεν μπορουν ουτε τα κορδονια των παπουτσιων τους να δεσουνε. οτι εγραψα ειναι οτι ειδα στην οθονη. βεβαια εσυ αυτα δεν μπορεις να τα πιασεις γιατι βεργες με οθονη δεν υπαρχουν.

plavos
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Παρ 19 Ιουν 2015, 14:49
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΙΤΕΑ ΦΩΚΙΔΑΣ

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plavos » Δευ 25 Ιούλ 2016, 08:42

Πεστα Βαγγέλη και είμαι 61 ετων μάλλον για απόσυρση,συμφωνούμε...

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 25 Ιούλ 2016, 09:00

Δεν απαντώ σε σαχλαμάρες.. Αυτές δεν είναι ανταλλαγή γνώσεων στο αντικείμενο μας παρά Κατινιές.. Τελικά το μόνο που πονάει είναι που μπορώ ενώ εκείνοι όχι και όσες Κατινιές και αν πούνε δεν αλλάζει..
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ait την Δευ 25 Ιούλ 2016, 09:14, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Απάντηση