-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
van
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2016, 01:55
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 55

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από van » Παρ 15 Ιούλ 2016, 00:14

STAVROS έγραψε:Εγώ πάντως απορώ γιατί ο στρατός για να περάσει ή να ελέγξει ένα ναρκοπέδιο χρησιμοποιεί ανιχνευτές μετάλλων. Θα κόβανε εκεί δυο κλαδάκια και θα κάνανε την δουλειά τους οι άνθρωποι. Τι να πεις ρε φίλε. Ασχετοσύνη σε όλο τον πλανήτη πια και τζάμπα έξοδα.
και να ερθει ο γιοϛ σου στρατιωτηϛ και να σου πει.... μπαμπα τη δευτερα θα περασουμε απο ενα παλιο ναρκοπεδιο που το καθαρισε εναϛ ραβδοσκποϛ. εγκεφαλικο. το ιδιο σχολιο ειχα γραψει και σε αλλο φορουμ



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 15 Ιούλ 2016, 00:22

STAVROS έγραψε:Εγώ πάντως απορώ γιατί ο στρατός για να περάσει ή να ελέγξει ένα ναρκοπέδιο χρησιμοποιεί ανιχνευτές μετάλλων. Θα κόβανε εκεί δυο κλαδάκια και θα κάνανε την δουλειά τους οι άνθρωποι. Τι να πεις ρε φίλε. Ασχετοσύνη σε όλο τον πλανήτη πια και τζάμπα έξοδα.
Φέρε αυτούς τους ανιχνευτές στα δοκιμαστήριά μου να μας αποδείξεις τι μπορούν να κάνουν στα παλιά θαμμένα ευγενή εσύ που δεν είσαι άσχετος.. Αλλιώς τα λόγια δεν μετράνε και δεν λαμβάνονται υπόψη γιατί αυτά τα ίδια κωλομηχανήματα είπαν σε πολλές περιπτώσεις πως υπήρχε θησαυρός και υπήρχε το τρ.... το μακρύτερο

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 15 Ιούλ 2016, 00:34

Ζήτησαν και ζητάνε τη βοήθειά μου και τις ικανότητές μου ένα σωρό που έχουν μηχανήματα τόσο σαν αυτά που βγάζουν τις επιφανειακές νάρκες αλλά και πολύ ανώτερα και τελειότερα, γιατί μια ζωή που πέρασαν ένα σωρό από τα χέρια τους δεν έκαναν δουλειά.. Ήταν όλα πατάτες και άχρηστα τενεκέδια που δεν εντόπιζαν τίποτε σωστά.. Όλοι αυτοί ήταν χαζοί και άσχετοι;;;

Άβαταρ μέλους
STAVROS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2014, 18:02
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 46

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από STAVROS » Παρ 15 Ιούλ 2016, 00:37

[/quote]

Φέρε αυτούς τους ανιχνευτές στα δοκιμαστήριά μου να μας αποδείξεις τι μπορούν να κάνουν στα παλιά θαμμένα ευγενή εσύ που δεν είσαι άσχετος.. Αλλιώς τα λόγια δεν μετράνε και δεν λαμβάνονται υπόψη γιατί αυτά τα ίδια κωλομηχανήματα είπαν σε πολλές περιπτώσεις πως υπήρχε θησαυρός και υπήρχε το τρ.... το μακρύτερο[/quote]

Πέρνα πρώτα εσύ από ναρκοπέδιο και αν ζεις μετά, ερχομαι και εγώ να βγάλω τα παλιά ευγενή που τα έχετε τόσα πολλά και τα κάνετε και δοκιμαστήριο. Θάψατε μια χάλκινη κατσαρόλα από το χωριό και έχετε ευγενή δοκιμαστήριο πια.
Αν δεν σκάψεις, δεν θα μάθεις!!!

Άβαταρ μέλους
STAVROS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2014, 18:02
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 46

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από STAVROS » Παρ 15 Ιούλ 2016, 00:39

ait έγραψε:Ζήτησαν και ζητάνε τη βοήθειά μου και τις ικανότητές μου ένα σωρό που έχουν μηχανήματα τόσο σαν αυτά που βγάζουν τις επιφανειακές νάρκες αλλά και πολύ ανώτερα και τελειότερα, γιατί μια ζωή που πέρασαν ένα σωρό από τα χέρια τους δεν έκαναν δουλειά.. Ήταν όλα πατάτες και άχρηστα τενεκέδια που δεν εντόπιζαν τίποτε σωστά.. Όλοι αυτοί ήταν χαζοί και άσχετοι;;;
Σίγουρα ήταν χαζοί και άσχετοι για να σε ρωτάνε να τους πεις που ειναι θαμμένα. Και φυσικά όταν σκάβανε και δεν ήταν εκεί, ήταν διαβασμένα και περπατούσαν.
Αν δεν σκάψεις, δεν θα μάθεις!!!

Απάντηση