-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Τρί 12 Ιούλ 2016, 18:31

Στις 7 Αυγούστου ημέρα Κυριακή θα μπορέσουμε να συναντηθούμε γιατί θα είμαι και εγώ Λαμία.. Από Τρίκαλα η Λαμία απέχει 1.5 με 2 ώρες.. Οπότε το πρωί της Κυριακής ή και λίγες ώρες αργότερα μπορούμε να συναντηθούμε. Με λένε Κώστα και το τηλέφωνό μου είναι 6979653856...Η μόνη περίπτωση που δεν θα πραγματοποιηθεί η συνάντηση είναι οι βροχές.. Αν στις 7 Αυγούστου βρέχει ή αν τις τρεις προηγούμενες μέρες ρίξει έστω και μία δυνατή βροχή τότε δεν θα μπορούμε να μπούμε ή να ψάξουμε στα δοκιμαστήρια. Ελπίζω να μην συμβεί και σε περιμένω να γνωριστούμε και από κοντά..



van
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2016, 01:55
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 55

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από van » Τρί 12 Ιούλ 2016, 23:09

σε ευχαριστω συναδερφε. μαλλον ετσι θα γινει. τωρα αν ειναι βρεγμενο, καλα θα ηταν να δοκιμαζα το υποβρυχιο που αγορασα πριν λιγο καιρο.

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Τρί 12 Ιούλ 2016, 23:43

Αν βρέξει δεν θα μπορούμε να μπούμε από τις λάσπες σε κανένα από τα χωράφια ή και υπόλοιπα μέρη που είναι τα τρία δοκιμαστήρια που διαθέτω.

van
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2016, 01:55
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 55

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από van » Τρί 12 Ιούλ 2016, 23:55

ενταξει.

van
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2016, 01:55
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 55

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από van » Τετ 13 Ιούλ 2016, 22:26

ait έγραψε:Φίλε Van έχεις κάποια μόρφωση και για τούτο κάνω εξαίρεση και σου μιλάω αναλυτικά.. Δεν ψάχνεται καμιά περιοχή με τοπικά ούτε είναι σε θέση να βρούνε σωστά θησαυρούς τεχνολογικά ενώ τα περισσότερα που κυκλοφορούν τα έχω χειριστεί χρόνια και είναι τελείως ανίκανα τενεκέδια στα παλιά θαμμένα ευγενή μέταλλα. Για τα μακρινά οι επιστήμονες είναι ακόμα στο Α σε ότι σημαίνει κύματα ή συντονισμοί και για πολλά χρόνια ακόμη θα είναι στο Α, δηλαδή δεν λειτουργούν ούτε για χρόνια θα λειτουργούν σωστά.. Για τούτο και δεν υπάρχουν Ραβδοσκόποι που να μπορούν να εντοπίσουν θησαυρούς όσες μπούρδες και αν λένε αφού και τα δήθεν μυστικά ή κόλπα των Ραβδοσκόπων δεν λειτουργούν ούτε μια στις χίλιες..Επειδή τα μηχανήματα τα ξέρω χρόνια έλα Λαμία όποτε θέλεις να διαπιστώσεις πως δεν υπάρχουν καλοί χειριστές γιατί απλά δεν υπάρχουν καλά μηχανήματα.. Για να μην σε ταλαιπωρήσω θα σε βάλω να βρεις όχι λίρες που είναι λίγες και αποκλείεται αλλά δύο μπρούτζους και μάλιστα όχι σε μεγάλα βάθη και πάντα με κάμερα να μην μπορεί κανείς μας να πει άλλα από όσα συμβούν.. Ο ένας στόχος ο πολύ μεγάλος σε έκταση και βάρος μπρούτζος είναι στα 2.10 μέτρα και ο άλλος μεγάλος επίσης μόνο στο 1 μέτρο αλλά έχει και λίγη βλάστηση από πάνω του.. Εγώ ξέρω ότι δεν θα μπορέσεις να τα βρεις γιατί κανένα μηχάνημα δεν τα εντόπισε ποτέ και πέρα όσων δοκίμασα εγώ, έχουν έρθει εδώ πολλά φημισμένα δήθεν μηχανήματα και δεν κατάφεραν τίποτε.. Κάποιοι πήγαν να δικαιολογηθούν με ιστορίες ότι δήθεν ορισμένους μπρούτζους δεν τους πιάνουν τα μηχανήματα, αλλά δυστυχώς για αυτούς έχω στο δοκιμαστήριό μου και καθαρό χαλκό όπου και πάλι δεν έπιασαν το παραμικρό.. Δεν με ενδιαφέρουν τυχόν αποτυχίες σου ως τώρα αλλά αν και τώρα δεν τα καταφέρεις δες και πες την πραγματικότητα.. Όσα σου είπα για την Αυστραλία ισχύουν και συμφέρουν πολύ. Είναι επίσης ότι καλύτερο για να δουν την πραγματικότητα όσοι υπερβάλουν για το τι μπορούν να κάνουν οι ίδιοι ή τα μηχανήματα τους που στο σύνολό τους σχεδόν δεν έχουν βάθη στα παλιά θαμμένα ευγενή, αλλά και δεν λειτουργούν σωστά.. Περιμένω να ορίσεις το πότε ακριβώς θα έρθεις για να μπορώ και εγώ.
τα παλια θαμμενα δινουν αλλεϛ ενδειξειϛ απ τα καινουρια θαμμενα. και αυτο το εχω δει απειρεϛ φορεϛ και στην παραλια και στο βουνο

Απάντηση