-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 16:50

van έγραψε:εσυ να μην εχεις ουτε βεργες. δεν με ενδιαφερει τι κανουν αλλοι. αποτυχια για μενα ειναι μαθημα. δεν θα γραψω που εχεις λαθος γιατι αυτη η ανταλλαγη αποψεων σαν στοχο εχει εγω να γραφω συγκεκριμενα πραγματα εσυ να τα αμφισβητεις κι εγω να γραφω ξανα για να μαθαινεις. δεν ειναι κακο αυτο. συμβαινει στα φορουμ
Την ώρα που κατάλαβα τι εννοούσες με τα οξειδωμένα και μη και ενώ έγραφα το σχόλιό μου, έστελνες και εσύ το δικό σου... Το διάβασα αφού σου έστειλα το δικό μου και είδα πως κατάλαβα σωστά... Σε ενδιαφέρει μόνο να αποδείξεις αν το μηχάνημά σου έχει διαφορετικές ενδείξεις στα παλιά από τα πρόσφατα και χωρίς να μπορείς να εξηγήσεις το γιατί ή αν στέκει.. Και ποιον ενδιαφέρει αυτό αφού επί χρόνια τώρα όλος ο κόσμος ξέρει πως τα μηχανήματα βαράνε στον γάμο του καραγκιόζη και ποτέ σωστά.. Τελικά το παίζεις και σε μένα δάσκαλος στη ραβδοσκοπία που πέρα από τη λέξη οξείδωση δεν διάβασα ποτέ να χρησιμοποιείς άλλη;; Δεν βαρέθηκες να κάνεις το δάσκαλο χωρίς καν τα προσόντα;; ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ..ΞΕΧΝΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.. Ούτε μαθήματα δέχομαι από ανθρώπους που δεν μου αποδεικνύουν την αξία τους στην πράξη... Αν η αποτυχία είναι για σένα μάθημα μείνε με την αποτυχία, αλλά κόψε τις διδασκαλίες και τα κουφά σου ή να παίρνεις άλλους στο λαιμό σου με υποδείξεις και συμβουλές που δεν ισχύουν.



van
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Δευ 14 Μαρ 2016, 01:55
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 55

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από van » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 22:46

δεν εχω καμια διαθεση για φασαριες. οτι σε φωτισει ο κυριος κανε. ειναι αμαρτια ομως να χαρακτηριζεις ανθρωπους με βαση προσωπικους εγωισμους

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 23:26

Δεν υπάρχουν προσωπικοί εγωϊσμοί και το λυπηρό δεν είναι να χαρακτηρίζεις λανθασμένα χωρίς δόλο ανθρώπους, αλλά να τους κάνεις ζημιά.. Ζημιά και μάλιστα μεγάλη στο χόμπι μας έχουν πάθει πολλοί συνάνθρωποί μας και αυτών τα μάτια θέλησα και θέλω να ανοίξω και ιδίως των νέων στο χώρο μας γιατί οι καιροί είναι ανελέητοι για αυτούς..

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 23:51

φιλε , ασχετος αν.. ειμαστε .η θα . ... αλα βάση δικον σου προσωπικου εγωίσμου γινετε ολο αυτο . με μενα παλι τα ηδια εκνες ..... ! !! !! πλακα δηλαδαδη δε σηκωνεις????????????? η σοβαρο ????κρατηθηκα να μη στα /τα γραψω ,αλα καλα σε λεει ο καθηγητης , οχι στο αθλημα-χομπι μονο.
με μενα παλι
σε ειπα για.πλακα αμα προκειτε ,να της παρω της λυρες χρυσαφικ κτλπ στη πλακ και μαρπαξες απτο λαιμο. και μετα στην ειπα και γω .σχετα ΑΝ το θε που ψωνίστηκα ηταν που μπερδεψες facebook με τ.forum και ειπες δικο σου το θεμα .νταξι συμβαινουν αυτα .φιλε δεν ειμαστε ολοι τσογ@@@νια .Μην βαζης εγωισμο . δε προκειτε να τα βγαλης μολο . αυτο πες το μου , να το χαιρομουν . οχι να χακτηρισουμε στι πιατσα αμα, εχεις καλο δοκιμαστηριο η οχι , και γω εχω 17 χρονια θαμενα .3 μετρα 3,5 2μετρα
ταχα ξεχαση ,που εκαναν τα θεμελι του σπιτιου οτι,τ ειχα βαλη ενα βρδι σουρομενος . αλα το θυμηθηκα . φιλε οι σαλονικοι δεν ειμαστε τσουτσεκια . που σε κανουν το τραπεζι μεχρι,, μονο και μονο για να τους πας στο μερος,με τα σημαδια .
ειμαστε καλα παιδια . ρε . . . τι καμερες κιο ενας μονο κιο αλος οχι δε θα γραφη .παρτω στη πλακα ,ρε ΑΙΝΤΙΝ πως ε λενε κανονικα. και δε το λεω προσβλητικα αυτο λεω για το ονομα σου πιο ειναι ,εγω μολο γιωργης .
ηρεμια ρε και κανα ,,, κρσακι .οσω γιαυτον που ειπε τι πινουν μερικοι .
αμα δε πιστευης ελα να σε παω σενα σπιτι βραδι , διαβασμενο . και μετα πες μας τι πινουνε μερικοι οπως το γραψες . τελος πα..ο βαγγος δε στο ειπε προσβλητικα αυτο αυτος θελη να μαθη το μηχανημα του ακμα μαθενη καθε μερα και απο κατι . δηλαδη ,γιατι το περνης και σκεφτεσαι ,και εμπλεκης το εγωιστικο συμφερον . χωρις να το ξερης η να γνωριζομαστε ,ολοι μιλαω οχι μονο εσας κτλ π. κατευθειαν στο κακοπροαιρετο/η σκεψη / αντιδραση / πραξη /. νταντι κουλ.... λεει το τραγουδι το ξενο οοονταντι νταντι κουλ φιλικα Γιωργο

Άβαταρ μέλους
STAVROS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2014, 18:02
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 46

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από STAVROS » Πέμ 14 Ιούλ 2016, 23:59

Εγώ πάντως απορώ γιατί ο στρατός για να περάσει ή να ελέγξει ένα ναρκοπέδιο χρησιμοποιεί ανιχνευτές μετάλλων. Θα κόβανε εκεί δυο κλαδάκια και θα κάνανε την δουλειά τους οι άνθρωποι. Τι να πεις ρε φίλε. Ασχετοσύνη σε όλο τον πλανήτη πια και τζάμπα έξοδα.
Αν δεν σκάψεις, δεν θα μάθεις!!!

Απάντηση