Βρέθηκε ο τάφος της γυναίκας και του γιου του Μ.Αλεξάνδρου?

Ειδήσεις από διάφορα μέσα μαζικής ενημέρωσης
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορούμε να ανεβάζουμε ειδήσεις από διάφορα μέσα μαζικής ενημέρωσης και να τα σχολιάζουμε πάντα με κόσμιο τρόπο χωρίς βρισιές.
panasss
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Δευ 09 Μάιος 2011, 14:27
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Ηλικία: 58

Re: Βρέθηκε ο τάφος της γυναίκας και του γιου του Μ.Αλεξάνδρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panasss » Πέμ 25 Οκτ 2012, 16:41

Θα σε παρακαλούσα να κρατάς το επίπεδο της σελίδας ψιλά τις εκφράσεις
σου για σφαλιάρες κλπ να τις χρησιμοποιείς στο σπίτι σου!
σε ρώτησα αν έχουν γίνει έρευνες με θετικά αποτελέσματα!
Τα αόριστα τα του είπα και παρήγγειλα νομίζω δεν ενδιαφέρουν την σελίδα!
Τεκμηριωμένα έχεις να πεις κάτι!
Πχ την τάδε ημερομηνία δήλωσα ότι σε αυτή την περιοχή υπάρχει ένας θησαυρός!
Την τάδε ημερομηνία έγιναν έρευνες και βρέθηκε αυτός ο θησαυρός όπως είχα δηλώσει!
Όλα τα υπόλοιπα που γραφείς είναι απλά για να γεμίζεις την σελίδα!!!



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: Βρέθηκε ο τάφος της γυναίκας και του γιου του Μ.Αλεξάνδρ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 25 Οκτ 2012, 20:18

Ο φίλος θέλει να πει να κρατάμε το ζωώδες επίπεδό του εδώ μέσα την στιγμή που αντί να σχολιάσει αν υπάρχει κάτι ή όχι στον ταφικό περίβολο ασχολείται μαζί μου με βρισιές ότι δεν γνωρίζω που πατώ και που βρίσκομαι, πως φέρομαι με αγένεια κ.λ.π. μη σεβόμενος την απαγόρευσή μου να ασχολείται μαζί μου και να με ενοχλεί άσχημα.. Αυτά, ως και κάτι παλαβές βρισιές του είπα πως θα τις πληρώσει όταν έρθει η ώρα εκτός αν με βγάλει από τα όρια και με δει πολύ πιο πριν μπροστά του… Αφού λοιπόν το έφερε σε μένα το θέμα τι ζητάει πέρα από τις δηλώσεις μου που νόμισα πως ζητούσε και σας τις ανέφερα;;; Ζητάει μόνο τις θετικές δηλώσεις μου δηλαδή αυτές όπου βρέθηκε ο θησαυρός, λες και σε αρνητικές εύκολα κάποιος που δεν ξέρει τι κρύβει η γη σε περιπτώσεις εκσκαφών όπου όλα τα μηχανήματα έδειξαν ύπαρξη θησαυρών λέει από πριν πως εκεί δεν υπάρχει τίποτε απολύτως ή λες και αυτό δεν είναι καμιά επιτυχία… Γιατί άραγε το κάνει;;; Απλούστατα γιατί μαζί τα λέγαμε και το γνωρίζει πως από το 1972 ή 1979 και έπειτα στην Ελλάδα μέχρι σήμερα σε καμιά εκσκαφή ιδιώτη με νόμιμη άδεια αρχών δεν βρέθηκε θησαυρός.. Οπότε αφού εγώ κάνω δηλώσεις κυρίως για τέτοιες υποθέσεις με νόμιμη άδεια ιδιωτών που να την βρω την θετική δήλωσή μου;;;; Τώρα γιατί την ζητάει…. μάλλον ή περνιέται για πολύ έξυπνος ή δουλεύει όχι μόνο εμένα αλλά και όλους μας εδώ μέσα.. Οπότε τα κατάφερε και σας απέδειξε αυτό που μάλλον αρρωστημένα επιδιώκει δηλαδή πως δεν έχω τις ικανότητες που λέω και είμαι μυθομανής…. ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΕΡΔΙΣΕ..ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΤΑΙΩΣΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΜΕ ΒΙΝΤΕΟΣΚΟΠΗΣΗ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΗΓΓΕΙΛΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗ τελευταία ΣΕΛΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ «ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΗΝ ΡΑΒΔΟΣΚΟΠΙΑ» ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΩ ΡΕΖΙΛΙ… Άλλωστε τι τα θέλετε και να τα δείτε αφού έχετε εδώ μέσα πιο φωστήρες από εμένα να σας τα μάθουν… Τέλος να μην εξευτελιστώ τελείως γιατί σπάνια θα ξαναδιαβάσετε ανάρτησή μου μια και είναι ντροπή να επικοινωνώ με τέτοια μέλη έστω και αν δεν ενοχλεί τούτο τη σελίδα,… υπάρχουν θετικές μου δηλώσεις μαζί με δοκιμαστήρια που εντόπισα γύρω στις έξι περίπου κάποιες στις δύο σελίδες μου και κάποιες σε σελίδες του χώρου μας από όπου αποχώρησα και ζήτησα τις διαγραφή μου που έγιναν εδώ και καιρό…. Θα σας αναφέρω μόνο όσα προκύπτουν εδώ μέσα γιατί έτσι και αλλιώς και τούτα θα κατηγορηθούν σαν μη επιτυχίες με κάθε τρόπο οπότε είναι τελείως άσκοπο να σας αναρτήσω άλλα.. α)Στη σελίδα 2 από το «ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΑΒΔΟΣΚΟΠΙΑ ΜΟΥ» δηλώθηκε από φίλο χρυσοθήρα πως από μακριά(3 χιλ.) εντόπισα το δοκιμαστήριό τους και τους υπέδειξα ακριβώς το σημείο που ήταν θαμμένος από παλιά ο χαλκός. β)Στη σελίδα 1 από το «ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΑΡΧΑΙΑ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ» όπου είχα αναφέρει δηλώσεις από σελίδα μου πως ημέρες πριν στην πόλη της Θεσσαλονίκης υπήρχαν αρχαίες ενδείξεις και επιβεβαιώθηκα με δημοσιεύματα του τύπου μια εβδομάδα αργότερα όπου έγιναν για πρώτη φορά και τα οποία δημοσιεύματα ανάρτησε αμέσως και επιβεβαίωσε έτσι ο ADMIN… Πληροφοριακά αν και δεν υπάρχει εδώ μέσα είχα δηλώσει και πριν την πρώτη φορά που βρήκαν τα πολλά στην πόλη της Θεσσαλονίκης πως υπήρχαν αρχαία όπως δηλώνω και τώρα πως υπάρχουν και άλλα στην πόλη όπως και γύρωθεν και έξω από τη Θεσσαλονίκη τουλάχιστον σε τρεις περιοχές. γ) Στα συνημμένα από το «ΤΙ ΛΕΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΡΑΒΔΟΣΚΟΠΙΑ ΜΟΥ» υπάρχει βεβαίωση της αρχαιολογίας πως παρέδωσα μεταλλικό αρχαίο αντικείμενο το οποίο ήταν ευγενές και βρέθηκε από εμένα.. δ) Στα ίδια συνημμένα υπάρχει χαρτί από ασχολούμενο με το χόμπι μας που αναφέρει ότι ήταν μπροστά όταν βρέθηκε αυτό, όπως όπλα από καταφύγιο και άλλα πολλά… Βέβαια τα χαρτιά δεν είναι πιστευτά γιατί αν ήταν υπάρχουν δύο πρόθυμοι να δηλώσουν τι τους έλεγα πως έπιανα και που στην Μεσσήνη πριν το βρούνε… Αυτά τα θετικά όπως καταλαβαίνετε κανείς δεν τα δηλώνει στις σελίδες και πάλι καλά που σας δήλωσα τόσα… ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ….ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ..

Κλειδωμένο