Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Προτείνετε μας ένα μηχάνημα που
νομίζετε ότι είναι το καλύτερο για εσάς.Εσείς προτείνετε και εμείς
μαζεύουμε τα στοιχεία και εμφανίζουμε τα 3 καλύτερα στην τελική ψηφοφορία.
κατασκευαστης
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Πέμ 15 Δεκ 2011, 14:25

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κατασκευαστης » Πέμ 22 Δεκ 2011, 14:43

VIP έγραψε:
ΘΟΔΩΡΟΣ (ΤΕΟ) έγραψε:Το θεμα ειναι μεγαλο και δυσκολο,ειναι σαν να ρωτας ποιο ειναι το καλητερο αυτοκινητο,ολοι εχουμε διαφορετικη αποψη και ακρη δε βρισκεται.Εταιρειες κολοσοι εδω και χρονια παλευουν να προχωρησουν λιγακι παραπανω το βαθος και το διαχωρισμο με εξοπλησμενα εργαστηρια ερευνας και υπερογκα ποσα χρηματοδοτησεις και το μονο που καταφεραν ηταν 30-40cm παραπανω βαθος στα τελευταια 20 χρονια.Εγω πιστευω οτι ανα κατηγορια ολα πανω κατω την ιδια δουλεια κανουν.Για μενα αυτο που πρεπει να προσεξει καποιος ειναι να υπαρχει αντιπροσωπια στην Ελλαδα ωστε να εχει εγγυηση σερβις συμβουλες και αναβαθμιση ανα πασα στιγμη.
[9632]Υπαρχουν παρα πολλα μηχανηματα στην αγορα που δεν κανουν ουτε τα μισα απο αυτα που υποσχονται οι κατασκευαστες και στην τελικη δεν αξιζουν τα λεφτα τους. Γι' αυτο πριν την αγορα ενα τεστ σε δικο σας δοκιμαστηριο δεν θα ηταν κακο. Πολλοι πατανε στην αγνοια και στον ενθουσιασμο πολλων υποψηφιων αγοραστων πουλωντας τους μηχανηματα που δεν δικαιολογουν την υψηλη τιμη που τα ζητουν...
σωστος...σωστοτατος!!!
παντα δοκιμη πριν την αγορα.......σε χωρο του ενδιαφερομενου!


ΠΡΟΣΕΧΩΣ
www.metaldoctor.gr

TEO
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Κυρ 08 Μάιος 2011, 19:29
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ
Ηλικία: 55

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TEO » Πέμ 22 Δεκ 2011, 19:12

[3667]Υπαρχουν παρα πολλα μηχανηματα στην αγορα που δεν κανουν ουτε τα μισα απο αυτα που υποσχονται οι κατασκευαστες και στην τελικη δεν αξιζουν τα λεφτα τους

Καλο θα ηταν να τα ανεφερεται αφου τα ξερεται για να μην την πατησουν κι αλλοι

kostaspi
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί 07 Φεβ 2012, 15:36

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kostaspi » Τρί 07 Φεβ 2012, 16:07

εγο ξερο 1 μηχανημα αποστασης. δεν λεο αποσαταση ομως γιατι δεν θα γηνο πεστηφτος το ιδιο ισχυει και για το βαθος ξερω οτι δεχεται στοιχηματα και χανη τα διπλασια
για ολα τα μεταλλα διαχωρισμο και δεν παρεμβάλλεται απο ομοιωματα και μαγνητικα πεδια
κανη και ογκομετρηση

TOTTHS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Σάβ 14 Ιαν 2012, 23:56

Re: Προτάσεις για το καλύτερο μηχάνημα έρευνας εξ αποστάσεως

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από TOTTHS » Τετ 08 Φεβ 2012, 01:20

αν θες μας λες φίλε ποιο είναι αν το έχεις εσύ και είσαι ευχαριστημένος η αλί λέει ο καθένας τη γνωμι του καλά είναι να λέμε τα καλά και τα κακά άποψής αλλάζουμε πάντα φιλικά....

takalos
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ 19 Φεβ 2012, 22:57

Απλή ραυδοσκοπική μεταλική βέργα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από takalos » Δευ 20 Φεβ 2012, 00:29

Προσωπικα έχω δοκιμάσει ηλεκτρονικά,ηλεκτρστατικά (ldr ) - ραυδοσκόπο ,πλήν όμως δεν ενθουσιάστηκα. περίμενα κάτι το διαφορετικό , ποιο σίγουρο. μου δημιουργήθηκαν περισσότερα προβλήματα, ερωτήματα,είδα την εμπορικότητα και μόνο του είδους, κοινός κονόμα.αγοράζεις ένα και θέλεις δεν ξέρω πόσα άλλα για να διώξεις τα μαγνητικά κ.λ.π. πεδία, ψεύτικους στόχους, και ότι άλλο μας παρουσιάζουν οι πωλητές του είδους. προσωπικά τα έχω σε αμυντική θέση μάχης, βασίζομαι στη βεργούλα μου, και όλα καλά, μέχρι να βγάλει κάποιος χριστιανός κάτι καλό, επιτρεπτά οικονομικό και αληθινό, να ξεκουράσω λίγο τον εγκέφαλό μου. Δεν ξέρω τι κάνει του μανου η GLX Βέργα με τις δυο 9βολτες στα πλαινα μπαταρίες. αν κάποιος γνωρίζει τον παρακαλώ απλά, λητά να με ενημερώσει σχετικά.

Κλειδωμένο