-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Παρ 03 Ιουν 2016, 02:16

Κώστα εγώ την δοκιμή μου την έκανα πριν από χρόνια όπως είπες για τον λόγω ότι έχω και εγώ ένα χάρισμα να βλέπω μπροστά και μάλιστα αρκετά μπροστά.

Και για να μην αρχίσεις πάλι διέγραψε με και γράφω για τελευταία φορά σου λέω ότι εδώ μέσα γράφετε ότι θέλετε και ο κόσμος κρίνει.Πάντα όμως με κόσμιο τρόπο η κριτική και πάντα με αποδείξεις τα όσα γράφονται.

Πρόβαλες τον εαυτό σου σαν τον ένα και μοναδικό χαρισματικό ραβδοσκόπο και δεν σηκώνεις κουβέντα από κανέναν.
Το φόρουμ χρυσοθήρες.gr επειδή σας φιλοξενεί δεν πάει να πει ότι σας αναγνωρίζει και σας προτείνει στον κόσμο ανεπιφύλακτα.
Γράψτε μέσα στα όρια μην τα ξεπερνάτε (εκτίθεστε)..............
Το θέμα θα μετακινηθεί στην σωστή ενότητα :


KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 03 Ιουν 2016, 04:05

giotis-pll έγραψε:Κώστα εγώ την δοκιμή μου την έκανα πριν από χρόνια όπως είπες για τον λόγω ότι έχω και εγώ ένα χάρισμα να βλέπω μπροστά και μάλιστα αρκετά μπροστά.

Και για να μην αρχίσεις πάλι διέγραψε με και γράφω για τελευταία φορά σου λέω ότι εδώ μέσα γράφετε ότι θέλετε και ο κόσμος κρίνει.Πάντα όμως με κόσμιο τρόπο η κριτική και πάντα με αποδείξεις τα όσα γράφονται.

Πρόβαλες τον εαυτό σου σαν τον ένα και μοναδικό χαρισματικό ραβδοσκόπο και δεν σηκώνεις κουβέντα από κανέναν.
Το φόρουμ χρυσοθήρες.gr επειδή σας φιλοξενεί δεν πάει να πει ότι σας αναγνωρίζει και σας προτείνει στον κόσμο ανεπιφύλακτα.
Γράψτε μέσα στα όρια μην τα ξεπερνάτε (εκτίθεστε)..............
Το θέμα θα μετακινηθεί στην σωστή ενότητα :
Φίλε Γιώτη... Αν δεν απατώμαι τη μία με τον τρόπο σου με αμφισβητείς για όσα κατ' επανάληψη απέδειξα και την άλλη με προσβάλλεις ότι προβάλλω τον εαυτό μου σαν τον μοναδικό χαρισματικό ραβδοσκόπο;;... Είναι έτσι;;... Μήπως είναι εντελώς διαφορετικά;;... Κάποτε μέσα και σε τούτο το σάιτ όπως και σε σελίδα του Φεισμπούκ ζήτησα κατ’ επανάληψη να δηλώσετε πόσοι θέλετε να δείτε τα όσα μπορώ να κάνω και δεν ενδιαφέρθηκε κανένας... Το να δηλώνεις ότι μπορείς να κάνεις κάποια πράγματα όταν δεν ενδιαφέρεται κανένας να του τα αποδείξεις δεν σημαίνει πως δεν τα κάνεις... Έδειξα μεμονωμένα σε ένα σωρό άτομα τα απίστευτα που κάνω και κάποιοι από αυτούς φιλοτιμήθηκαν και έγραψαν με τα χέρια τους τα όσα είδαν να κάνω.. Για να αμφισβητηθώ θα πρέπει να διαψευστούν αρκετά άτομα που έγραψαν τα όσα είδαν, αλλιώς δεν γίνεται.. Αυτό σημαίνει ότι μπορώ αναμφισβήτητα και τα κάνω... Αν ακόμη όμως κάποιος θέλει να τα δει δεν το αρνήθηκα σε κανένα ούτε στον Plavo, ούτε σε σένα.. Μόνο που με ενοχλεί αφάνταστα όταν καταλαβαίνω ή υποψιάζομαι πως θέλουν στην ουσία να με απορρίψουν και όχι να βεβαιωθούν τι μπορώ να κάνω γιατί τότε υπάρχουν σκοπιμότητες.. Ευτυχώς μέχρι τώρα τις συνάντησα σε δύο με τρία άτομα μόνο.. Μετά το βιβλίο μου όμως ενοχλήθηκαν πολλοί... Παρόλα αυτά δεν αρνήθηκα ποτέ σε κανένα να έρθει να δει τι κάνω.. Τώρα υπάρχει άλλος που κάνει τα απίστευτα που κάνω με δύο μόνο βέργες μία στο κάθε χέρι και χωρίς τίποτε άλλο πάνω του;;... Εγώ τουλάχιστον δεν γνωρίζω κανένα ούτε στην Ελλάδα μα ούτε στον κόσμο... Το να βρίσκω ένα ύφασμα όπως λέει στο έγγραφο που ανάρτησα κάποιος που με είδε, ανάμεσα σε άλλα όμοιά του ή χαρτί με δύο απλές βέργες χωρίς τίποτε άλλο πάνω μου όπως και δεκάδες άλλα απίστευτα που κάνω δεν νομίζω πως τα μπορεί άλλος ή τουλάχιστον εγώ δεν ξέρω κανέναν πουθενά... Αν απαγορεύονται αυτά να τα λέω στα σάιτ ή το να λέω πως δεν μου έτυχε ακόμη και κάποιος που να μπορεί να κάνει απλά πράγματα όπως να βρίσκει παλιούς θησαυρούς τότε δεν υπάρχει ελευθερία λόγου οπότε δεν με ενδιαφέρουν.. Βέβαια δεν κάνει να φτάσω και στο άλλο άκρο και να πω ψέματα για κάποιους που τα μπορούν ότι δεν τα μπορούν γιατί τότε γίνομαι σαν τους γραφικούς που σιχαίνομαι.. Έχω το δικαίωμα όμως να ζητήσω δημόσια και το έχω ζητήσει αρκετές φορές πως όποιος νομίζει πως μπορεί να κάνει αυτά τα απλά πράγματα να μου το αποδείξει... Όσους δοκίμασα μέχρι σήμερα από φημισμένους και έμπειρους μέχρι ασήμαντους και όχι τόσο έμπειρους κανένας δεν τα κατάφερε και αυτό λέω... Αν λοιπόν κάνω λάθος και υπάρχει κάποιος ας το πει ή υπόδειξτε μου έναν που το μπορεί αλλά που να δέχεται όπως εγώ να πάω να μου το αποδείξει και αν το καταφέρει τότε σίγουρα το όνομά του θα το ανακοινώνω παντού γιατί το αξίζει.. Αν όμως δεν υπάρξει κανείς που να δέχεται ή να το αποδεικνύει τότε μην με κατηγορείς για όσα λέω γιατί αυτά συμβαίνουν στο χώρο μας και αυτά λέω... Τώρα για το τι θα κάνεις με το θέμα ή με μένα στο σάιτ είναι δικαίωμά σου να κάνεις ότι νομίζεις και ούτε που θα με ενοχλήσει.. Εγώ χωρίς να θέλω καμιά αναγνώριση ή προβολή δηλώνω στα ίσια αυτά που μπορώ να κάνω και αυτά που συμβαίνουν στο χώρο μας και τίποτε λιγότερο ή περισσότερο...

Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Παρ 03 Ιουν 2016, 09:20

Κώστα με λίγα λόγια λες ότι όλοι πρέπει να το αποδεχθούν θέλουν δεν θέλουν.
Δεν σε προσβάλλω λέγοντας σου την αλήθεια ότι προβάλλεις και πλασάρεις τον εαυτό σου.
Και για τον λόγο ότι δημοσια λες ότι κάνεις πολλά πράγματα και υποστηρίζεις με έγγραφα τα όσα κάνεις σου ζήτησα να το κάνεις μπροστά σε κόσμο και με μια κάμερα να γράφει.

Τώρα το να μαζευτούμε θα είναι λίγο δύσκολο αλλά τι να κάνεις.
Επισκέψεις: 2213
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 03 Ιουν 2016, 10:01

Γιώτη από την αρχή παρέμεινα στο σάιτ σου ενώ έχω αποχωρήσει από όλα τα άλλα γιατί ήταν το μόνο σάιτ που κρατούσε ένα καλό επίπεδο επικοινωνίας σε εποχές απάτης, εγωπάθειας και παρανοϊσμού θα μπορούσα να πω.. Και εξακολουθώ να παραμένω για τον ίδιο λόγο και κανένα άλλο.. Για να αποδεχτούν όλοι όσα λέω δεν γίνεται σε τέτοιες εποχές μα ούτε και σε πιο καλές και το γνωρίζω.. Ούτε το θέλω.. Εκείνο όμως που δεν γίνεται να αλλάξει όσο και όσοι αν με αμφισβητούν είναι ότι μπορώ με ένα σωρό αποδείξεις να κάνω όσα λέω.. Η αλήθεια δεν γίνεται να αλλάξει.. Τώρα όσο για την προβολή μου και μόνο που μιλάω για μένα έχεις δίκιο πως αυτό συμβαίνει έστω και αν δεν το θέλω ή επιδιώκω.. Και τούτο γιατί δεν έχω κανένα όφελος αφού το βιβλίο που έβγαλα εξαντλήθηκε ήδη και δεν σκοπεύω να το ξαναβγάλω γιατί δεν μου αρέσει να εμπορεύομαι και μάλιστα για μηδαμινά κέρδη.. Το έβγαλα μόνο για να αποδείξω τι ισχύει ή όχι στο χώρο μας και να βοηθήσω τα νέα άτομα στο χόμπι μας όσο γίνονταν από ένα βιβλίο, ως επίσης να τους πω κάποια πράγματα για να μην τους εξαπατούν ή θυματοποιούν.. Το να κάνω επίδειξη όσων μπορώ ενώπιον πολλών ατόμων δεν γίνεται γιατί όσες φορές και αν το προσπάθησα τότε που ήθελα να δείξω τι κάνω δεν ενδιαφέρθηκε κανένας και αυτό δεν είναι καθόλου καλό. Για τούτο και αντιπρότεινα να έρθεις εσύ να τα δεις..

Άβαταρ μέλους
STAVROS
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2014, 18:02
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 46

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από STAVROS » Παρ 03 Ιουν 2016, 10:43

Καλημέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάνεις εκρεμμές και ειδικότερα επί χάρτου. Το ρωτάω γιατί θα ήθελα να δω ένα μέρος που με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ πολύ....
Αν δεν σκάψεις, δεν θα μάθεις!!!

Απάντηση