Τι λένε οι άλλοι για μένα και τη Ραβδοσκοπία μου

Πληροφορίες και συζητήσεις για πρακτικές μεθόδους και ιδιοκατασκευές αναζήτησης χρυσού
panosc50
Περίεργος
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ 08 Αύγ 2012, 15:49

Re: θεματα που αφορουν την ραβδοσκοπια.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panosc50 » Παρ 05 Οκτ 2012, 20:26

κωστα σου εστειλα στο facebook



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: Τι λένε οι άλλοι για μένα και τη Ραβδοσκοπία μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 25 Οκτ 2012, 21:24

Κοινοποίηση απο το "θέματα που αφορούν την Ραβδοσκοπία:"
φίλοι και φίλες
Για να μην σας εξαπατούν και σας ταλαιπωρούν με ψευτιές για μάρτυρες ή άλλα κόλπα και ειδικές ραβδοσκοπικές βέργες ή μηχανήματα τυχάρπαστοι ραβδοσκόποι ή και τυχάρπαστοι επιστήμονες πάνω στην ραβδοσκοπία σας ξεκαθαρίζω τα εξής: Α) Δεν παίζει κανένα απολύτως ρόλο με ποιο είδος μετάλλου ή κράματος βεργών και θηκών τους ραβδοσκοπείτε Β) Δεν παίζει κανένα ρόλο το μήκος τους, το πάχος τους ή ακόμα και το σχήμα τους, ως επίσης και η μόνωση ή η γείωση των αντικειμένων που αναζητείτε ή του εαυτού σας.. ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ μετά τα χειρουργεία που θα υποστώ και όταν τα ξεπεράσω κατά την ερχόμενη άνοιξη ή καλοκαίρι όπως υπολογίζω να σας αποδείξω σε επώνυμη ανοιχτή συγκέντρωση στη Φθιώτιδα που θα βιντεοσκοπείται όλα όσα σας ανέφερα πιο πάνω. Συγκεκριμένα με δυο βέργες μια σε κάθε μου χέρι με ή χωρίς λαβές τους χωρίς να φέρω τίποτε άλλο επάνω μου ή στις λαβές, διαφορετικού μετάλλου πάχους και μήκους κάθε φορά γειωμένα ή αγείωτα να διαχωρίζω σε κάθε πέρασμά μου που έχετε από εσάς που θα προσέλθετε τοποθετήσει χαλκό που λίρες και που κοσμήματα λέγοντας το είδος τους και τη θέση τους….

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: Τι λένε οι άλλοι για μένα και τη Ραβδοσκοπία μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 25 Οκτ 2012, 21:37

ait έγραψε:Κοινοποίηση απο το "θέματα που αφορούν την Ραβδοσκοπία:"
φίλοι και φίλες
Για να μην σας εξαπατούν και σας ταλαιπωρούν με ψευτιές για μάρτυρες ή άλλα κόλπα και ειδικές ραβδοσκοπικές βέργες ή μηχανήματα τυχάρπαστοι ραβδοσκόποι ή και τυχάρπαστοι επιστήμονες πάνω στην ραβδοσκοπία σας ξεκαθαρίζω τα εξής: Α) Δεν παίζει κανένα απολύτως ρόλο με ποιο είδος μετάλλου ή κράματος βεργών και θηκών τους ραβδοσκοπείτε Β) Δεν παίζει κανένα ρόλο το μήκος τους, το πάχος τους ή ακόμα και το σχήμα τους, ως επίσης και η μόνωση ή η γείωση των αντικειμένων που αναζητείτε ή του εαυτού σας.. ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ μετά τα χειρουργεία που θα υποστώ και όταν τα ξεπεράσω κατά την ερχόμενη άνοιξη ή καλοκαίρι όπως υπολογίζω να σας αποδείξω σε επώνυμη ανοιχτή συγκέντρωση στη Φθιώτιδα που θα βιντεοσκοπείται όλα όσα σας ανέφερα πιο πάνω. Συγκεκριμένα με δυο βέργες μια σε κάθε μου χέρι με ή χωρίς λαβές τους χωρίς να φέρω τίποτε άλλο επάνω μου ή στις λαβές, διαφορετικού μετάλλου πάχους και μήκους κάθε φορά γειωμένα ή αγείωτα να διαχωρίζω σε κάθε πέρασμά μου που έχετε από εσάς που θα προσέλθετε τοποθετήσει χαλκό που λίρες και που κοσμήματα λέγοντας το είδος τους και τη θέση τους….

Όπως ήδη ανακοίνωσα στο «θέματα που αφορούν την Ραβδοσκοπία» δεν θα πραγματοποιηθούν τίποτε από τα πιο πάνω γιατί αποφάσισα να μην ασχοληθώ ξανά σχεδόν καθόλου με τις σελίδες μας και να αφήσω το χώρο σε πιο "τσακάλια" από μένα... Αιτία είναι το ότι με κούρασαν τα αρνητικά του χώρου μας και οι συμπεριφορές κάποιων μελών μας... Πιο κάτω κοινοποιώ αναρτήσεις μου από το έδώ μέσα «Βρέθηκε ο τάφος της γυναίκας και του γιού του Μ. Αλεξάνδρου» και ίσως να κατανοήσετε την απόφασή μου και τι με κούρασαν.

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: Τι λένε οι άλλοι για μένα και τη Ραβδοσκοπία μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Τετ 23 Ιαν 2013, 17:46

Από φήμες πληροφορήθηκα κάτι παράδοξο για τα δεδομένα του χώρου μας...Αν το διασταυρώσω και ισχύει θα το πω σύντομα αλλιώς όχι.

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Το μόνο πρόβλημα μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 11 Φεβ 2013, 00:36

Επειδή διάβασα πρόσφατα κάτι για τα φίλτρα στη φυσική ραβδοσκοπία που δεν στέκουν όπως και πολλά άλλα ένα έχω να πω...Το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετωπίζω στη ραβδοσκοπία είναι όταν υπάρχει χρυσός αποδειγμένα στις πέτρες δεν μπορώ να τις ξεχωρίσω με τις δικές μου ικανότητες από τις λίρες ή τις ράβδους με τίποτε ενώ από τα κοσμήματα 18 καράτια και κάτω τις ξεχωρίζω...Προσπάθησα και προσπαθώ ακόμη όπου ψάχνω και βρεθώ με χίλιους τρόπους και ψευτόκολπα και γενικά όλα όσα κυκλοφορούν στο χώρο μας μπας και τα καταφέρω μα δυστυχώς ποτέ δεν τα κατάφερα και μάλλον αν σε κάτι δεν υπάρχουν οι φυσικές ικανότητες δεν γίνεται τίποτε αλλιώς... παρά μόνο αν η επιστήμη καταλάβει κάποτε στο μέλλον τι τρέχει με την πραγματική ραβδοσκοπία.

Κλειδωμένο