-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Panos27
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 13:24
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΞΑΝΘΗ
Ηλικία: 35

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Panos27 » Πέμ 21 Ιούλ 2016, 17:07

ait έγραψε:Ζήτησαν και ζητάνε τη βοήθειά μου και τις ικανότητές μου ένα σωρό που έχουν μηχανήματα τόσο σαν αυτά που βγάζουν τις επιφανειακές νάρκες αλλά και πολύ ανώτερα και τελειότερα, γιατί μια ζωή που πέρασαν ένα σωρό από τα χέρια τους δεν έκαναν δουλειά.. Ήταν όλα πατάτες και άχρηστα τενεκέδια που δεν εντόπιζαν τίποτε σωστά.. Όλοι αυτοί ήταν χαζοί και άσχετοι;;;
..... αιτ καλησπερα δρν σε γνωριζω προσωπικα αλλα βλεπω και στο fb..και παντου γραφεις για τον εαυτο σου οτι σε ολλη την ελλαδα εισαι ο καλητερος ραβδοσκοπος και μακαροι να εισαι δεν λεω...αλλα πολυ εγω και εγω αυτο δρν ριναι σωστο....εγω ξερω καποιος καλος ραβδοσκοπος δεν μιλαει να λεει συνεχεια εγω και εγω αν εχει καποιος τοσο πολυ χαρισμα δεν μιλαει τοσο πολυ!



Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 21 Ιούλ 2016, 22:07

Panos27 έγραψε:
ait έγραψε:Ζήτησαν και ζητάνε τη βοήθειά μου και τις ικανότητές μου ένα σωρό που έχουν μηχανήματα τόσο σαν αυτά που βγάζουν τις επιφανειακές νάρκες αλλά και πολύ ανώτερα και τελειότερα, γιατί μια ζωή που πέρασαν ένα σωρό από τα χέρια τους δεν έκαναν δουλειά.. Ήταν όλα πατάτες και άχρηστα τενεκέδια που δεν εντόπιζαν τίποτε σωστά.. Όλοι αυτοί ήταν χαζοί και άσχετοι;;;
..... αιτ καλησπερα δρν σε γνωριζω προσωπικα αλλα βλεπω και στο fb..και παντου γραφεις για τον εαυτο σου οτι σε ολλη την ελλαδα εισαι ο καλητερος ραβδοσκοπος και μακαροι να εισαι δεν λεω...αλλα πολυ εγω και εγω αυτο δρν ριναι σωστο....εγω ξερω καποιος καλος ραβδοσκοπος δεν μιλαει να λεει συνεχεια εγω και εγω αν εχει καποιος τοσο πολυ χαρισμα δεν μιλαει τοσο πολυ!
Δεν με νοιάζει αν αποτυγχάνουν οι άλλοι, πράγμα γνωστό και τζάμπα το έφερες σαν παράδειγμα στο προηγούμενο σχόλιό σου.. Δεν έχουν αυτοί σχέση με μένα ..Δυστυχώς εγώ είμαι αυτός που είπες... Ένα μεγάλο εγώ.. Και δυστυχώς το έχω το χάρισμα όσο και αν τούτο δεν μπορούν να το χωνέψουν όσοι δεν το έχουν... Μάλιστα δεν χρειάζεται να το χωνέψουν ή πιστέψουν γιατί δεν τους έχω ανάγκη στο παραμικρό.. Εκείνοι ίσως χρειάζονται όσα γνωρίζω ή και πιο πέρα τις ικανότητές μου.. ΕΓΩ με το μεγάλο μου εγώ αφήστε με να απορώ με τη νηπιακή κατάσταση των περισσοτέρων στη Ραβδοσκοπία και μην μου δίνετε καμιά σημασία.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ait την Πέμ 21 Ιούλ 2016, 22:23, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Πέμ 21 Ιούλ 2016, 22:17

Οπου ακους πολλά κεράσια , κράτα , μικρό καλάθι .ελεγε η συγχωρεμενη η γιαγια μου . :lol:

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Πέμ 21 Ιούλ 2016, 22:32

Δεν πρόκειται να απαντήσω σε άλλα σχόλια... Εγώ είμαι το μικρό καλάθι και ο ΜΟΛΟ το μεγάλο...

Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Πέμ 21 Ιούλ 2016, 22:53

εγω δε μιλαω για το εγω μου και το εγω μου οπως κανεις εσυ. οποτε το πιος κραταη το μαγαλο καλαθι και πιος κραταη το μικρο ,ας το κρινη ο κοσμος

Απάντηση