-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
Άβαταρ μέλους
molo
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 21:06
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 41

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από molo » Παρ 15 Ιούλ 2016, 02:24

εχο μονο ασημι ,καθαροτατο , τελευταια κλιμα 935 ειναι ο κωδικος παταμε siler 915 .και θα τα βαγαλη και χρυσο τιποτα αλο . δεν μπορω -δεν θελω να παισω οχι δε μπορω . αμα θελω μπορω να κανω τον θαλαμο/ους,απο την αρχη κατασκευη ,αλα θελη χρονο και ... τα γνωριζουμε ολοι νομιζω οι επαγγεματιες στα αγγλικα =pro



Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Παρ 15 Ιούλ 2016, 03:10

Κάποιο επίπεδο πάντως να το κρατάμε για τον λόγο ότι σας διαβάζουν πολλά μάτια!


Περιμένω βίντεο πολλά βίντεο.
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Παρ 15 Ιούλ 2016, 07:51

Καλημέρα Γιώτη... Το επίπεδο το βλέπεις και δεν αλλάζει.. Ο ένας πιστεύει στα διαβασμένα, ο άλλος στη Ραβδοσκοπία μέσω χαρτών και ο άλλος πως η οξείδωση εμποδίζει όλους μας στον εντοπισμό θησαυρών και λοιπά και λοιπά.. Όσο για τα βίντεο μην τα περιμένεις γιατί από τότε που ζητάω να βιντεοσκοπούνται οι δοκιμές και να χρησιμοποιηθούν ελεύθερα τα βίντεο για να δούμε όλοι μας αν πράγματι μπορούν να εντοπίσουν κάτι, δεν έρχεται να δοκιμαστεί στα δοκιμαστήριά μου κανένας από τους ανίκανους να εντοπίσουν θησαυρούς σαχλαμαράκηδες και μπλαμπλάδες που γράφουν ένα σωρό σαχλαμάρες τους που δεν ισχύουν στις σελίδες μας...

Άβαταρ μέλους
Admin
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 21:12
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΧΙΟΝΑΤΑ

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Admin » Παρ 15 Ιούλ 2016, 09:01

Στο επόμενο σχόλιο με επίθετα και χαρακτηρισμούς μοιράζω διακοπές από 15 μέρες και πάνω.

Είμαστε εδώ για να συζητήσουμε και να αναλύσουμε ότι στοιχεία υπάρχουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
>>>>>Χρυσοθήρες το επίσημο κανάλι (ΕΓΓΡΑΦΗ)<<<<<
Πως ανεβάζουμε φωτογραφίες
Πως ανεβάζουμε βίντεο από το Youtube

Σωκράτης:
«Ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα» (ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα)

Panos27
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 13:24
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΞΑΝΘΗ
Ηλικία: 35

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Panos27 » Πέμ 21 Ιούλ 2016, 16:55

Κανόνες Χρυσοθήρες.gr:
Η γλώσσα του Φόρουμ είναι η Ελληνική και μόνο. Άλλη γλώσσα επιτρέπεται μόνο όταν είναι αναγκαία η χρησιμοποίηση της ή δε μπορεί να αποφευχθεί.
Τα greeklish δεν επιτρέπονται σε όλο το φόρουμ.



File kai ego aythn thn aporia exw..edo xanthi pali etsi leei enas poianei 50 xiliometra fysika den to pisteyoyme ...kai otan ton valame 3 komatia sto voyno oyte ta plhsiase..kai fysika arxise dikaiologies ta freska poianontai dyskola kai ta gnosta xaza!! daxei den to lew me kakia ego ayta den ta pisteyw!

Admin:
Μετάφραση
Φιλε και εγώ αυτήν την απορία έχω..εδώ ξανθη πάλι έτσι λέει ένας πιάνει 50 χιλιόμετρα φυσικά δεν το πιστεύουμε ...και όταν τον βάλαμε 3 κομμάτια στο βουνό ούτε τα πλησίασε..και φυσικά άρχισε δικαιολογίες τα φρέσκα πιάνονται δύσκολα και τα γνωστά χαζά!! ντάξει δεν το λέω με κακια εγώ αυτά δεν τα πιστεύω

Απάντηση