-Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Εδώ μπορούμε να συζητήσουμε τα πάντα γύρω από τα μεταφυσικά φαινόμενα που έχουμε ή δεν έχουμε συναντήσει.
athanasia
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Κυρ 16 Ιαν 2011, 16:40
Χρόνια εμπειρίας: 5-10 χρόνια
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από athanasia » Δευ 25 Ιούλ 2016, 09:06

Παληκαρι μου οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.
Μονο αυτο σου λεω και κατεβα απο το καλαμι γιατι αν ησουν ραβδοσκοπος γαματος τωρα δεν θα ασχολιοσουν με φορουμ κλπ θα εβγαζες δουλειες πολλες που υπαρχουν ακομα στην γη.
Μην το παιζεις ειδημων δεν εισαι.

Καλη συνεχεια.



Άβαταρ μέλους
giotis-pll
Πρόεδρος
Δημοσιεύσεις: 699
Εγγραφή: Παρ 29 Ιαν 2010, 17:32
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ηλικία: 47

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis-pll » Δευ 25 Ιούλ 2016, 10:44

Θα μπω στην συζήτηση αλλά με διαφορετικό τρόπο.
1)Κάποιος λέει ότι έχει την ιδιότητα του ραβδοσκόπου.
2)Κάποιοι απλά θα χλευάσουν.
3)Κάποιοι θα το πιστέψουν χωρίς καμία απόδειξη.
4)Κάποιοι θα ζητήσουν απόδειξη.
5)Κάποιοι θα αμφισβητήσουνε τα πάντα.

Αυτά τα 5 παραδείγματα μαζί και με πολλά άλλα θα υπάρχουν πάντα.
Εκτός και αν υπάρχει οπτικοακουστικό υλικό το οποίο θα καλύπτει και τους πιο απαιτητικούς.

Παρακαλώ προσέχετε τι γράφεται μας διαβάζουν χιλιάδες μάτια και είναι κρίμα να βγάζουν άδικα συμπεράσματα.
KANE KATI NA ΠAME ΣE KAMIA ΔOYΛEIA ΓIATI ΔEN ΜΠΟΡΩ NA ΣE ΠEPIΓPAΨΩ THN KATAΣTAΣH!

~ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ~

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 25 Ιούλ 2016, 11:39

athanasia έγραψε:Παληκαρι μου οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.
Μονο αυτο σου λεω και κατεβα απο το καλαμι γιατι αν ησουν ραβδοσκοπος γαματος τωρα δεν θα ασχολιοσουν με φορουμ κλπ θα εβγαζες δουλειες πολλες που υπαρχουν ακομα στην γη.
Μην το παιζεις ειδημων δεν εισαι.

Καλη συνεχεια.
Σε σαχλαμάρες δεν απαντώ.. Τη στιγμή που δεν αρνούμαι σε κανένα να με δοκιμάσει τα άλλα είναι μεγάλες κακίες και Κατινιές από ανθρώπους που δεν μπορούν... Και κάτι ακόμη δοκιμές δεν δέχομαι από ανίκανες Κατίνες που είπαν κακίες γιατί δεν έχουν τίποτε άλλο να πουν.. Δίνω το δικαίωμα στο Γιώτη να με δοκιμάσει εκτός κατοικημένης περιοχής με παρουσία κάμερας, αλλά αν τα καταφέρω θέλω τα έξοδα βενζίνας μου όπως το ίδιο θα έκανα ο ίδιος για εσάς αν μπορούσατε και το έχω ανακοινώσει στη σελίδα μου στο ΦΕΊΣΜΠΟΥΚ..

Panos27
Προβληματισμένος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 13:24
Χρόνια εμπειρίας: 3-5 χρονια
Τοποθεσία: ΞΑΝΘΗ
Ηλικία: 35

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Panos27 » Δευ 25 Ιούλ 2016, 11:53

Ρε παιδια αφηστε ο ανθρωπος να ζει με ονειρα τον κανει ευτηχησμενο.εξαλλου γιαυτο ειναι τα ονειρα!εμενα δεν με πειραξε αυτο.με πειραξε κατακρινη ολη την ελλαδα και σε παιδια που προσπαθουν με κοπο με αυτο!(ραβδοσκοπια δηλ.)σε λιγο θα μας πεις κανεις και θαυματα αιτ.....

Άβαταρ μέλους
ait
Δραστήριος
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: Πέμ 22 Δεκ 2011, 22:36
Χρόνια εμπειρίας: 10+ χρόνια
Τοποθεσία: ΒΟΛΟΣ
Ηλικία: 68

Re: -Περί «ανέμων» και «χρυσών ενδείξεων»:

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ait » Δευ 25 Ιούλ 2016, 11:57

Φίλε Γιώτη.. Δικό μου βίντεο να δείχνω τις επιτυχίες μου δεν θα επιτρέψω ποτέ να κυκλοφορήσει στο ίντερνετ ή αλλού όπου κυκλοφορούν ένα σωρό μαϊμού (ψεύτικα), αν και έχουν ενδιαφερθεί δύο ιντερνετικά κανάλια.. Αντίθετα σε οποιαδήποτε αποτυχία μου όπου όμως θα δοκιμαστώ σε δύο τουλάχιστον περιπτώσεις να μην υπάρξει μόνο μία όπου ίσως γίνει λάθος ενώ στις δύο ή τρεις τούτο αποκλείεται, επιτρέπω και είμαι υποχρεωμένος να επιτρέψω την κυκλοφορία του και να σας δώσω το βίντεο αυτό της αποτυχίας μου.

Απάντηση